У Херсоні з'явиться інфраструктура для велосипедистів

велосипедисти, інфраструктура,
Уже на сесії Херсонської міської ради, що відбудеться 23 липня, депутатам пропонують підтримати проєкт рішення про розвиток велоінфраструктури.

За законом, перед сесійною залою, цей проєкт народні обранці мають розглянути на засіданнях постійних депутатських комісій. Наприклад, постійна комісія з питань фінансів, планування бюджету, інвестицій, регуляторної політики та соціально-економічного розвитку підтримала велосипедистів.

- У документі передбачається виділення 600 тисяч на переробку проєкту велодоріжки у Таврійському мікрорайоні у зв’язку зі змінами державних будівельних норм. Також ще 600 тисяч планувалось на облаштування велодоріжки у Шевченківському парку. Але оскільки готується проєкт реконструкції цього парку, де у тому числі передбачать і велодоріжки, цю пропозицію ми відклали, – зазначив голова комісії Андрій Дмитрієв.

Також члени комісії підтримали виділення коштів на проведення культурно-мистецьких заходів до Дня міста у розмірі 2 мільйонів. Додатково у межах перерозподілу бюджету планується надати фінансову підтримку міжнародному театральному фестивалю «Мельпомена Таврії».

Свою підтримку депутати висловили і спорту. Так, депутати підтримали фінансування у розмірі 700 тисяч гривень гандбольного клубу «Дніпрянка». А також встановлення освітлення, ремонт покриття і протипожежної безпеки на стадіоні в Корабельному районі, що поблизу школи номер №3.

Підтримано і розвиток стадіонів в інших населених пунктах Херсонської міської територіальної громади.

Сергій ГЕОРГІЄВ
© 2020 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів