На Херсонщині вимагають не допустити оптимізації позашкільних закладів

позашкільні заклади, петиція
Для цього стурбовані батьки навіть створили дві електронні петиції до Херсонської обласної ради. Авторка першої Олена Рудика, другої – Тетяна Тарасова.

Проте обидва звернення стосуються одного питання – недопущення оптимізації трьох комунальних закладів. А саме: «Центр еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді» Херсонської обласної ради, «Центр науково-технічної творчості учнівської молоді Херсонської обласної ради та «Центр туристсько-краєзнавчої творчості учнівської молоді» Херсонської обласної ради.

Стурбовані батьки вважають, що оптимізація – це фактично закриття закладів. А сама ситуація це «спроба рейдерського захоплення приміщень комунальних закладів».

Тому авторки петицій вимагають від Херсонської облради та обладміністрації не допустити оптимізації та «в повній мірі реалізувати конституційне право на позашкільну освіту».

Станом на 13 липня обидві петиції ще не набрали необхідної кількості підписів, аби їх розглянули на сесії Херсонської облради. Із 1000 необхідних перша зібрала лише 114, друга 871. До кінця збору підписів лишилось 12 днів.Cepгiй ГEOPГIЄB
© 2020 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів