На Херсонщині Хрестівська громада відсвяткувала наймістичніше свято літнього сезону

Хрестівська громада, свято, Івана купала
Вихідними у Хрестівці було драйвово та магічно. Місцевих жителів об'єднав фестиваль «Купальські чари», головними спонсорами та організаторами якого виступили БО «Благодійний фонд Володимира Хвостова», ГО «Хрестівська громада» та Хрестівська ТГ. Про це йдеться на офіційній сторінці у Фейсбуці підприємства «Агропродукт, ЛТД».

Запашні страви, виставка умільців, дерево бажань, конкурси для дітей, театралізовані дійства, купальські пісні – все це створювало незабутню та чарівну атмосферу. А саме головне демонструвало українські традиції та єдність.

На свято завітав і депутат обласної ради цього округу, меценат Володимир Хвостов, аби привітати жителів громади зі святом Івана Купала та подарувати творчим колективам цінні призи для реалізації їх талантів.

«Захоплюйтесь українським – це модно! Це красиво! Цінуйте традиції, які нам залишили попередні покоління! Любіть Херсонщину! Любіть Україну! Зі святом Івана Купала. Здоров'я, благодаті та радості», - побажав присутнім Володимир Хвостов.

Далі гуляння продовжились молодіжною дискотекою та традиційним на Свято Купала запускання вінків.

© 2020 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів