Херсонський аеропорт може отримати оновлену злітно-посадкову смугу

аеропорт, кошти, посадкова смуга
Депутатам Херсонської облради пропонують внести зміни до програми розвитку міжнародного аеропорту «Херсон» на 2021 – 2023 роки.

Так, до переліку заходів пропонують додати виготовлення проектної документації, експертизи та виконання робіт з проведення реконструкції штучної злітно-посадкової смуги, руліжної доріжки. І все це має бути реалізовано до кінця 2021 року.

Подібне задоволення - не з дешевих. Так, фінансування передбачається одразу з трьох джерел. Перше – державний бюджет, з якого планують отримати 320 мільйонів гривень. Друге джерело – кошти обласного бюджету (4 млн 600 тисяч). Ще 200 тисяч – кошти з інших джерел.

Очікуваний результат – «відновлення експлуатаційного стану існуючих аеродромних покриттів з доведенням їхніх характеристик до можливих значень для експлуатації розрахункового типу повітряних суден коду 4С».

Окрім цього, до кінця цього року КП ХОР «Херсонські авіалінії» просить фінансової допомоги у розмірі 12 млн 400 тис гривень.

Сергій ГЕОРГІЄВ
© 2020 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів