Лісівники Херсонщини закликають громадян дотримуватись пожежної безпеки

лісівники, громадяни, пожежа
На території Херсонської області розпочався пожежонебезпечний період у лісах, повідомляє Херсонське обласне управління лісового та мисливського господарства. А вихідними громадяни полюбляють відпочивати у лісі. Проте для когось свята і відпочинок на природі може призвести до лиха - лісової пожежі.

Лісові пожежі були й залишаються найбільшим лихом для лісу. За лічені хвилини вони можуть знищити або пошкодити лісові насадження, що вирощувалися десятиріччями. Вогонь зводить нанівець працю цілих поколінь лісівників. При цьому пошкоджуються не тільки дерева, кущі, трав’яниста рослинність, а гинуть дикі тварини, птахи, комахи.

Основною причиною виникнення лісових пожеж є порушення громадянами вимог Правил пожежної безпеки в лісах України під час відпочинку у лісі та випалювання сухої трав'яної рослинності на сільгоспугіддях, пустирях, вздовж доріг.

Сильні вітри роздмухують вогонь і розповсюджують його у прилеглі лісові насадження, чим створюють реальну загрозу їх знищення.

У пожежонебезпечний період, згідно з Правилами пожежної безпеки в лісах України, забороняється:
  • розводити багаття в лісі;
  • заїжджати на територію лісового фонду транспортними засобами та іншими механізмами;
  • палити (курити), кидати непогашені сірники.
Наш спільний громадянський обов'язок – зберегти ліс від вогню!
© 2022 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів