У Херсонському держуніверситеті відбулися захисти докторів філософії

ХДУ, захист робіт
Вчора, 30 червня, у Херсонському державному університеті відбулися захисти дисертацій на здобуття ступеня доктора філософії в разових спеціалізованих вчених радах.

Відповідно до Наказу Міністерства освіти і науки України від 13 квітня 2021 року № 414 «Про утворення спеціалізованих вчених рад про присудження ступеня доктора філософії, внесення змін до деяких наказів Міністерства освіти і науки України» у Херсонському державному університеті створено спеціалізовані вчені ради ДФ 67.051.002 з правом прийняття до розгляду та проведення разового захисту дисертації Юлії Тарасіч та ДФ 67.051.003 з правом прийняття до розгляду та проведення разового захисту дисертації Максима Полторацького на здобуття ступеня доктора філософії з галузі знань 012 Інформаційні технології зі спеціальності 121 Інженерія програмного забезпечення.

Вдалого захисту та подальшого успіху в науці побажав молодим науковцям та їх керівникам ректор ХДУ Олександр Співаковський. «Саме такі люди, як ви, розбудовують людський капітал. Сподіваюся, що в нашому університеті ви зможете реалізувати свій унікальний потенціал. Я пишаюся тим, що в нашому освітньому закладі проходять захисти на такому високому рівні», – зазначив ректор ХДУ Олександр Співаковський.

До привітань долучився і перший проректор Сергій Омельчук: «Сподіваюся, що від сьогоднішньої дискусії всі отримають моральне та наукове задоволення. Бажаю здобувачам та науковим керівникам змістовно представити свої результати, а членів разових рад закликаю до об’єктивного оцінювання».

Першим свою роботу представив Максим Полторацький (науковий керівник – Олександр Летичевський) на тему «Алгебраїчний підхід у формалізації та аналізі економічних та правових моделей» на здобуття ступеня доктора філософії з галузі знань 012 Інформаційні технології зі спеціальності 121 Інженерія програмного забезпечення в разовій спеціалізованій раді ДФ 67.051.003.

До складу ради увійшли Михайло Львов, доктор фізико-математичних наук, професор (Херсонський державний університет); Сергій Бабічев, доктор технічних наук, професор (Херсонський державний університет); Олександр Вейцбліт, кандидат фізико-математичних наук, доцент (Херсонський державний університет); Микола Нікітченко, доктор фізико-математичних наук, професор (Київський національний університет імені Тараса Шевченка); Дмитро Кирийчук, кандидат технічних наук, доцент (Херсонський національний технічний університет).

Наступною виступила Юлія Тарасіч (науковий керівник – Михайло Львов) з дисертацією на тему «Статичний аналіз лінійно визначених програм і його застосування» на здобуття ступеня доктора філософії з галузі знань 012 Інформаційні технології зі спеціальності 121 Інженерія програмного забезпечення в разовій спеціалізованій раді ДФ 67.051.002.

До складу ради увійшли Віталій Кобець, доктор економічних наук, доцент (Херсонський державний університет); Сергій Бабічев, доктор технічних наук, професор (Херсонський державний університет); Олександр Вейцбліт, кандидат фізико-математичних наук, доцент (Херсонський державний університет); Микола Нікітченко, доктор фізико-математичних наук, професор (Київський національний університет імені Тараса Шевченка); Дмитро Кирийчук, кандидат технічних наук, доцент (Херсонський національний технічний університет).

Нагадаємо, що 29 червня, у Херсонському державному університеті відбулося засіданні разової спеціалізованої вченої ради, під час якого пройшов захист дисертації викладачки кафедри теорії та методики дошкільної та початкової освіти педагогічного факультету Альони Бальохи на здобуття ступеня доктора філософії.

Науковою керівницею Альони Бальохи виступила докторка педагогічних наук, професорка, професорка кафедри педагогіки та психології дошкільної та початкової освіти, декан педагогічного факультету ХДУ Любов Петухова.

Пресцентр ХДУ
© 2020 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів