На Херсонщині в маленьких населенних пунктах проводять медогляди

медогляди, село, фонд
«Їхати до Високопілля значно ближче, ніж до Херсона. Тож, як тільки ми дізналися про безкоштовні медичні огляди, відклали свої справи і вже зранку стояли на порозі амбулаторії. Ми приємно вражені ставленням та професіоналізмом лікарів! Сподіваємося і на подальшу турботу про нас від Благодійного Фонду Ігоря Колихаєва «НАМ ТУТ ЖИТИ!», - діляться жителі села Добрянка.

У рамках програми «Поряд» херсонські медики продовжують курсувати 184 округом та проводити безкоштовні медичні огляди. Сьогоднішньою зупинкою стало село Потьомкінське, що поблизу смт Високопілля. Прийом відбувався за всіма правилами у місцевій амбулаторії.

За кілька годин лікарю-кардіологу та лікарю-невропатологу вдалося оглянути, надати фахові рекомендації та за потребою рецепти понад 40 пацієнтам, серед яких не лише жителі села Потьомкінське, а й Високопілля, Добрянки, Костирки.

Програма «Поряд» заснована Благодійним Фондом Ігоря Колихаєва «НАМ ТУТ ЖИТИ!» і діє на території 184 округу вже кілька років поспіль. Традиційно напередодні візиту лікарів представники Благодійного Фонду провели роз`яснювальну роботу та створили онлайн- запис.

Голова однойменної з Фондом партії Геннадій Лагута наголошує: «Наша команда отримує від місцевих листи-прохання щодо забезпечення їх систематичними безкоштовними медичними оглядами! Складено графік, тож намагаємося зробити так, аби маленькі населені пункти не були позбавлені такої необхідної для них послуги! Будьте всі здорові!»
© 2022 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів