На Херсонщині волонтери-козаки відремонтували автомобіль військових

ремонт, волонтери, автомобіль
Напередодні Дня Конституції України волонтери Горностаївського куреня Війська Запорозького Низового вкотре надали допомогу українським захисникам у зоні операції об’єднаних сил – відремонтували автомобіль, що був задіяний у військових операціях.

Варто відзначити, горностаївські козаки-волонтери не вперше допомагають українським воїнам та навідують на передовій – упродовж усіх років затяжного військового конфлікту на Сході країни вони незмінно підтримують мужніх оборонців, які стоять на сторожі територіальної цілісності та суверенітету держави. З початку бойових дій на Донбасі передали військовим п’ять автомобілів, допомагали запчастинами, доставляли гуманітарні вантажі.

Ось і цього разу, коли військовослужбовці звернулись до голови Координаційного центру допомоги воїнам АТО/ООС при Горностаївській селищній раді, волонтера-козака Олександра Слісаренка із проханням підсобити з ремонтом автомобіля, їхнє прохання не залишилося без уваги. Й того ж дня автомобіль було доставлено в селище. Приміщення для ремонту надав Роман Ліляк.

Окрім того, він та помічники-козаки швидко та якісно виконали комплекс ремонтних робіт. Запчастини до автівки шукали скрізь: і через інтернет-сайти всієї країни, і через крамниці. А до збирання коштів долучились й інші небайдужі до долі держави краяни – фінансову допомогу на придбання деталей, які були пошкоджені, надали Олександр Мальцев, Геннадій Лагута, Ілля Зеленчук, ПП «Геліос». Було відремонтовано ходову частину, систему блокування мостів (4х4), систему щеплення, електрообладнання. Словом, зробили все можливе (й неможливе), щоб автомобіль не підводив під час виконання важливих завдань. Військові задоволені ремонтом автомобіля, адже всі побажання волонтери виконали до найменших дрібниць. Та й під час тест-драйву відремонтована техніка показала надійність замінених запчастин. Перед відправкою, автомобіль освятив капелан куреня, протоієрей Миколай Куліш і висловив надію, що Бог збереже не лише військових, які будуть на ньому їздити, а й усіх оборонців рідної землі.

– Без згуртованості громади ми, волонтери, не змогли б зробити жодної поїздки, – говорить О. М. Слісаренко. – Вважаю, що допомагати військовим – це справа кожного з нас. Ми маємо робити усе можливе, аби на всій території нашої держави не було чутно пострілів. Адже наша ненька-Україна не має права втрачати своїх найкращих синів та доньок. Щоразу, коли заїздили на «нуль» переконувався, що з-поміж нас живуть справжні Герої. Цінно, що люди, незважаючи на затяжний період війни, продовжують допомагати, а ми, волонтери, доставляємо це за призначенням. Щиро вдячний тим, хто долучився до доброї справи – ремонту автомобіля військових, а також усім людям з серцем патріота, які постійно допомагають матеріально, морально та молитвою підтримувати хлопців, що в окопах забезпечують нам мирне сьогодення.

Також голова Координаційного центру при Горностаївській селищній раді запевняє, що працюватимуть у такому руслі й надалі. Бо саме наша допомога й підтримка додають солдатам в зоні операції об’єднаних сил гідно протистояти ворогу.

Оксана САВЧЕНКО
© 2022 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів