За вихідні на Херсонщині поліцейські розшукали 11 зниклих дітей

Херсонщин, діти, розшук
Упродовж трьох вихідних днів на території Херсонської області працівники поліції розшукали та повернули батькам 11 зниклих дітей віком від 4 до 16 років. З усіма неповнолітніми все добре, усіх розшукали упродовж доби.

У курортних зонах області губилися діти відпочивальників. Так, у с.Залізний Порт в поліцію зателефонували схвильовані батьки 6-річного хлопчика. Вони повідомили, що залишили сина гратися біля басейну, а самі піднялися в номер забрати речі. Коли ж повернулися за дитиною, сина не було на місці. Дитину розшукали на пляжі, куди хлопчик пішов у пошуках батьків. З неповнолітнім було все добре. А на пляжі у місті Скадовськ бабуся загубила 4-річного онука. Хлопчика розшукали за 15 хвилин на тому ж пляжі. Дитина йшла уздовж берега і шукала бабусю. Хлопчика повернули рідним.

В Херсоні працівники поліції розшукали трьох неповнолітніх віком від 14 до 15 років, які після прогулянки не повернулися додому. Усіх знайшли упродовж кількох годин. Один з хлопців був з другом і допомагав йому лагодити автомобіль, двоє інших гуляли в компанії друзів і не попередили батьків про своє місцезнаходження.

В Олешках ювенальні поліцейські за годину знайшли 13-річну дівчину, яка пішла гуляти і ввечері додому не повернулася. Дівчина була в компанії друзів, з нею все добре. А у Новій Маячці оперативник розшукав 15-річного хлопця, який пішов в гості до батька і до матері не повернувся. Поліцейський помітив неповнолітнього біля ринку і повернув рідним.

У Чаплинці працівники поліції розшукали 4-х неповнолітніх: 8-річного хлопчика, 15-річну дівчину та двох її однолітків. 8-річний хлопчик, зі слів його батька, поїхав на велосипеді гратися до каналу і додому не повернувся. Поліцейські разом з рідними хлопця відпрацювали населений пункт і знайшли його в компанії дітей за територією села, де вони каталися на велосипедах. 15-річних підлітків правоохоронці розшукали за годину, всі гуляли з друзями.

© 2022 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів