На Херсонщині пропонують сезонні заробітки

Херсонщина, вакансії, зайнятість
На Херсонщині триває підбір працівників на вакансії сезонного характеру. Працівники потрібні як для сільськогосподарської галузі, так і для рекреаційної.

Враховуючи, що сезонна зайнятість є характерною відзнакою ринку праці Херсонщини, обласна служба зайнятості має свої напрацювання у питаннях організації таких видів робіт. Отже, ще до початку сезону, заздалегідь, розпочинається підбір та підготовка відповідних працівників для своєчасної комплектації кадрів у роботодавців. І цей рік не є виключенням.

"Станом на 25 червня цього року до центрів зайнятості області надано приблизно 3900 вакансій із сезонним характером праці. Протягом півріччя майже 1800 громадян з-поміж безробітних ми навчили під потребу роботодавців. І, незважаючи на те, що погодні умови внесли певні корективи в строки початку деяких робіт, понад 3000 вакансій вже укомплектовано за сприяння служби зайнятості", - зазначає заступниця директора Херсонського обласного центру зайнятості Наталія Португальська.

Найбільша кількість працевлаштованих громадян на сезонні вакансії у Голопристанському, Скадовському, Каховському, Чаплинському та Новотроїцькому районах.

Ознайомитися з Переліком актуальних вакансій з сезонним характером роботи по Херсонській області можна на офіційному сайті Херсонського обласного центру зайнятості.

Відділ інформаційної роботи
Херсонського обласного центру зайнятості
0552 (435433)
© 2022 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів