У Херсонському держуніверситеті працюють над покращенням ефективності наукової діяльності

ХДУ, захід, викладачі
Сьогодні, 24 червня, у Херсонському державному університеті провели стратегічну сесію «Пошук моделей підвищення ефективності наукової роботи». Захід об’єднав представників ректорату, деканів та викладачів.

Захід присвятили питанням наукового життя університету, пошуку шляхів удосконалення та досягнення більшої ефективності та продуктивності наукової роботи.

Інноваційний підхід розроблений у рамках стратегічного розвитку університету, одним з головних напрямів якого є підвищення ефективності наукової діяльності. На переконання ректора ХДУ Олександра Співаковського, ця робота є вкрай важливою. Адже, аби зберегти свої лідерські позиції, заклад має розвивати наукову роботу, відповідати трендам та викликам сьогодення й крок за кроком йти до цієї мети.

Спікеркою заходу виступила провідна експертка відділу забезпечення якості освіти ХДУ, кандидатка історичних наук, доцентка Олена Панич. Наразі вона займається питаннями консультування з приводу стратегічного розвитку нашого університету. «Наукові результати – це те, що залежить від кожного науковця, його знань, підготовки та особистої мотивації. Сьогодні ми бачимо декілька важливих моментів, які можна покращити – загальний рівень володіння англійською мовою і поглиблення обізнаності щодо підготовки наукових проєктів і пошуку фінансування на їх реалізацію», – розповідає спікерка.

У ході заходу проректори, декани та викладачі університету поділилися на групи. Вони мали окреслити власне бачення підвищення продуктивності наукової діяльності та представити три моделі управлінських рішень на рівні факультетів та кафедр, які були б ефективними у досягненні завдання.

Пропозиції команд викликали жваве обговорення й дискусії. Про те наскільки результативними можуть бути подібні новаторські підходи до вирішення адміністративних рішень, розповіли безпосередні учасники заходу. Так, проректорка з навчальної та науково-педагогічної роботи Дар’я Мальчикова, яка сьогодні також стала учасницею заходу, зазначає, що саме такий підхід може дати позитивний результат. Його перевага в тому, що він дає можливість почути думки та пропозиції тих, хто є безпосередніми виконавцями рішень, тих, хто втілюватиме пропозиції та ідеї у життя.

«Такий новаторський підхід до вирішення адміністративних рішень є корисним й важливим. І я впевнена, що він дасть результат», – наголосила проректорка.

Пресцентр ХДУ
© 2022 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів