На Херсонщині відбувся випускний вечір для студентів "Університету третього віку"

Лагута, пенсіонери, випускний
Сьогодні у освітньому центрі «Університет третього віку», який працює на базі Комунального закладу Бериславської районної ради «Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг)» відбувся випускний вечір. Вже традиційно організувати його допоміг Благодійний Фонд Ігоря Колихаєва «НАМ ТУТ ЖИТИ!» та голова однойменної з фондом партії Генадій Лагута.

«Ми дякуємо Благодійному Фонду Ігоря Колихаєва «НАМ ТУТ ЖИТИ!» та голові однойменної з фондом партії Генадію Лагуті за постійну підтримку нашого освітнього центру. Адже ця співпраця триває вже кілька років і для нашого закладу було зроблено чимало. Це ремонт приміщення навчального класу, поповнення матеріально-технічної бази, допомога у організації усіх культурно-спортивних заходах. Сьогоднішній випускний вечір яскраво демонструє нашій громаді, що життя із виходи на пенсію лише розпочинається», - ділиться директор «Територіального центру соціального обслуговування» Людмила Бібік.

Лише цьогоріч в «Університеті третього віку» безкоштовно навчалося 180 людей, вікової категорії 50 років і більше. Зокрема під час лекцій вони знайомилися з комп’ютерною грамотністю, основами в’язання і скандинавської ходьби. І це ще не всі навчальні дисципліні, - зазначає керівництво освітнього центру. Тож під час випускного вечора 28 найбільш активних слухачів університету було відзначено грамотами та солодкими подарунками. До того ж усіх присутніх на заході очікував святковий концерт.

«Наші пенсіонери заслуговують тільки найкращого! Тому наша команда всіляко сприяє функціонуванню різноманітних закладів, де відбуваються програми чи курси для людей поважного віку. Адже ми розуміємо, наскільки це необхідно та вагомо передусім для пенсіонерів. Такі центри стають локальним осередком в першу чергу через те, що тут вони мають можливість поспілкуватися в затишній та комфортній атмосфері з новими друзями, а по-друге – дізнатися чимало нового чи розкрити у собі приховані здібності», - наголошує голова однойменної з фондом партії Генадій ЛАГУТА.© 2022 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів