Учасники лінгвістичної школи при Херсонському держуніверситеті отримали сертифікати

літня школа, сертифікати
Протягом тижня у Херсонському державному університеті працювала Літня лінгвістична школа «KSU Summer School» для учнів 8-10 класів. У ході інтенсиву школярі вивчали лінгвістичні кейси, знайомилися з формулами успіху та вчилися працювати у команді. Сьогодні, 18 червня, відбулася презентація результатів та вручення сертифікатів учасникам.

Ініціатором лінгвістичної школи виступив Інформаційний центр ЄС при ХДУ за підтримки ректорату. Активну участь в організації взяли відділ міжнародних ініціатив та проєктної діяльності та факультет української й іноземної філології та журналістики.

Літня лінгвістична школа «KSU Summer School» – різноманіття можливостей для тих, хто прагне саморозвитку та відкриття нового досвіду. Під час роботи Школи учасники взяли участь у різноманітних воркшопах з іноземних мов, квестах, спортивних змаганнях та тренінгах з особистісного розвитку, долучилися до загальноуніверситетських заходів. А також мали унікальну можливість поспілкуватися з ректором ХДУ Олександром Співаковським та дізнатися його особисті формули успіху.

Привітали учасників та вручили сертифікати перший проректор ХДУ Сергій Омельчук, координаторка Інформаційного центру ЄС при ХДУ Євгенія Співаковська та декан факультету української й іноземної філології та журналістики Ірина Гоштанар.

«Я сподіваюся, що це тільки початок вашого перебування у Херсонському державному університеті. Сьогодні ми не прощаємося – ми підводимо певну риску, відкриваємо нові перспективи для вас, які будуть доступні вже незабаром», – зазначив перший проректор ХДУ Сергій Омельчук.

Самі ж школярі не приховують своє захоплення від участі у Літній лінгвістичній школі «KSU Summer School». «Мені дуже сподобалася програма Школи – це і воркшопи, майстер-класи і мовна практика з іноземних мов. Я б із задоволенням прийшла сюди й у наступному році. І, звичайно, вже задумалася про вступ до Херсонського державного університету», – зазначає учасниця Єва Казакова.

Сподіваємося, що, відкривши для себе Херсонський державний університет, школярі незабаром стануть рівноправними членами студентської спільноти нашого освітнього закладу.

Пресцентр ХДУ

© 2022 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів