Олександр Співаковський побажав медикам щасливих днів і вдячних пацієнтів

Херсонщина, свято, Співаковський
Сьогодні своє професійне свято відзначають представники однієї з найгуманніших професій – медичні працівники, які щодня рятують життя людей, дарують надію та бачать майбутнє.

- Дорогі медичні працівники! Ваше покликання складне й відповідальне. Ви наші Герої та Янголи охоронці. Вашу роль у часи пандемії важко переоцінити. Вклоняємось й дякуємо вам! Хотілось би, щоб держава теж завжди віддячувала вам симетрично! С усією відповідальністю запевняємо, що у міру своїх можливостей підтримуватиме вас.

У цей день звертаюся до студентів медичного факультету Херсонського державного університету, які вже невдовзі робитимуть свої перші кроки у професійній діяльності. Для нас відкриття й підтримка медичного факультету були виваженими кроками.

Зараз ми разом з медичними фахівцями з багатьох закладів міського та обласного підпорядкування виховуємо та вчимо нову плеяду лікарів. Вони невдовзі поповнять ряди медичної спільноти Херсонщини. Дякуємо вам за підтримку й співпрацю, за внесок у формування людського капіталу.

Шановні медики! Нехай здійснюються усі мрії й задуми, а віра та оптимізм будуть вірними супутниками на все життя! Бажаю для кожного з вас успіхів, терпіння, звершень у благородній справі, міцного здоров'я, щасливих днів і вдячних пацієнтів!, - побажав депутат Херсонської облради, ректор ХДУ Олександр СПІВАКОВСЬКИЙ.
© 2022 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів