Депутати Херсонської облради звернулися до керівництва держави щодо підтримки аграріїв

Хвостов, депутати, звернення

На VI сесії Херсонської обласної ради депутати проголосували за 2 звернення, які виніс на розгляд їх колега, голова «Асоціації об’єднання водокористувачів» Володимир Хвостов. Зокрема йшлося про законопроєкти №5202, №5600 та №5636.

Як зазначив Володимир Хвостов, перше звернення стосується підтримки законопроєкту №5202 «Про організації водокористувачів та стимулювання гідротехнічної меліорації земель», який є важливим для нашого регіону та всієї України.

«Документ спрощує, полегшує та робить доступнішим управління, відновлення та побудову зрошувальних мереж через залучення до процесу самих водокористувачів та надання їм більш широких можливостей», - підкреслив депутат Херсонської облради.

Друге щодо «податкових» законопроєктів. У тексті звернення йдеться про:
  • №5600 – ініціювати доопрацювання документа при його розгляді у Верховній Раді.
  • №5636 – відкликання документа, адже він не досягає задекларованих цілей та погіршує становище легально працюючих аграріїв.
«У зверненні по цих законопроєктах висловили також свою підтримку у намірах детінізації аграрної галузі, що, в свою чергу, призведе до збільшення надходжень до місцевих бюджетів.

В той же час, попросили утриматися від будь-якого погіршення умов ведення легального сільськогосподарського виробництва, адже саме такі аграрії створюють робочі місця у сільській місцевості, а податкові надходження від них є бюджетоутворюючими.

Без розвитку аграрного виробництва, неможливим є реалізація проєкту «Нове село», ініційованого Президентом України Володимиром Зеленським, та відродження сільської місцевості.

Розвиваємо аграрну Херсонщину!», - написав на своїй сторінці у Фейсбуці Володимир Хвостов та подякував обласній владі та депутатському корпусу, що підтримали та проголосували за важливі для аграріїв Херсонщини звернення до Глави держави, Уряду та Верховної Ради, тим самим продемонстрував спільну позицію.


© 2022 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів