На Херсонщині поліція розширює присутність у віртуальному світі

поліція, віртуальний світ, Прокудін
У Херсоні вартові порядку допомагатимуть у створенні Telegram-каналів для батьків школярів, аби оперативно інформувати їх про загрози та небезпечні ситуації, що виникають у дитячих колективах і поза ними, повідомляє Голос України.

Не забули й про самих школярів: для них підготували "Акаунт довіри", у якому до правоохоронців можна звернутися через соціальні мережі.

Все це - невід'ємні частини нового освітньо-безпекового комплексу "Школа, поліція, безпека", що його представив громадськості начальник Головного управління Національної поліції Херсонщини полковник Олександр Прокудін.

Він передбачає також встановлення у навчальних закладах камер відеоспостереження для запобігання випадкам булінгу, правопорушенням та злочинам. А також проведення регулярних "тренінгів безпеки", які допомагатимуть школярам розпізнавати фейки та маніпулятивні сайти, уникати насилля й конфліктів у реальному житті.
© 2022 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів