У Новій Каховці відбувся відкритий чемпіонат міста з художньої гімнастики "NK Cup 2021"

Нова Каховка, чемпіонат, Репілевський
У Новій Каховці 12-13 червня проходив відкритий чемпіонат міста з художньої гімнастики «NK Cup 2021».

У спорткомплексі «Гарт» змагалися понад 250 гімнасток з 14 команд, які приїхали з Києва, Запоріжжя, Мелітополя, Миколаєва, Одеси, Херсона та Скадовськ. Нову Каховку представили спортсменки зі школи художньої гімнастики «Зірочка» та Новокаховської ДЮСШ.

Гімнастки виборювали нагороди в різних категоріях з такими предметами, як м’яч, скакалка, обруч, булави, стрічка та у вправі без предмету. Жодна команда не залишилася без медалей, але найбільше їх завоювали новокаховські спортсменки — 50.

Також під час чемпіонату тренер Таїсія Мазур вручила своїм вихованкам Софії Глущенко та Софії Федоровій посвідчення кандидата в майстри спорту України з художньої гімнастики. Це перші КМС в школі художньої гімнастики «Зірочка».

Керівник ШХГ «Зірочка» Олена Красовська висловляє подяку за допомогу в організації чемпіонату КП «Спорт для всіх», відділу у справах сім’ї, молоді, спорту та фізичної культури, відділу освіти, Новокаховській ДЮСШ, керінивцтву міськї ради та депутату облради Данилу Рєпілевському.

© 2022 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів