Херсонський держуніверситет подав заявку на конкурс інноваційних проєктів

конкурс, ХДУ, проєкт
Цьогоріч у Києві 12-14 серпня відбудеться ювілейний X Фестиваль інноваційних проєктів «Sikorsky Challenge 2021: Україна і Світ». В рамках Фестивалю проходить Конкурс інноваційних проєктів.

Команда Херсонського державного університету подала заявку на участь у конкурсі. Проєкт має на меті створення інтерактивної туристичної карти Херсонської області. А також націлений на задоволення потреб споживачів туристичної інформації, розширення можливостей інтелектуального доступу до туристичних атракцій, створення умов для диверсифікації туристичного продукту Херсонщини.

Переваги сервісу: удоступнення туристичного контенту для користувачів. Користувачі: туристи, суб’єкти туристичної діяльності, освітні заклади, громадські спілки тощо.

Сервіс містить безкоштовну та платну частину інформації.

Як розповіла керівниця проєкту, завідувачка кафедри готельно-ресторанного та туристичного бізнесу факультету бізнесу і права ХДУ Олена Орленко, проєкт, який зараз знаходиться на стадії прототипу, передбачає:

- альтернативний образ Херсонщини як туристичної дестинації;
- урізноманітнення варіантів та способів відпочинку в регіоні (активний, екологічний, гастрономічний, культурно-пізнавальний туризм);
- реалізацію моделі сталого розвитку туристичної дестинації.

Технічні новації:
- новий погляд на візуалізацію туристичного контенту;
- можливість побудови туристичних маршрутів з використанням аудіо- та відеогідів;
- створення середовища для взаємодії з користувачами інформації.

Зазначимо, 10 березня у Херсонському державному університеті підписали Меморандум про взаємопорозуміння та наміри щодо створення і підтримки Інноваційного кластеру Херсонської області. У підписанні документу взяли участь чотири сторони – Херсонська обласна державна адміністрація, Херсонська обласна рада, Херсонський державний університет, ТОВ «Інноваційний холдинг «Sikorsky Challenge Україна». Пізніше до учасників інноваційної системи долучилися ще два херсонських заклади вищої освіти – Херсонська державна морська академія та Херсонський національний технічний університет.

За словами голови Координаційної ради Інноваційного кластеру «Sikorsky Challenge Україна», проректорки з інноваційної, міжнародної, інвестиційної діяльності та науково-педагогічної роботи ХДУ Наталії Кушнір, свої проєкти на конкурс стартапів подали й ЗВО-партнери по кластеру. Так, Херсонська державна морська академія завантажила проєкт Marine IT hab «Lodoz» – стартап, що передбачає залучення новітніх програмних продуктів провідних світових виробників у процес освіти моряків. Херсонський національний технічний університет подав спільно з Київським політехнічним інститутом проєкт «Технології виготовлення та зміцнення полігонального каналу ствола стрілецької зброї» та власний проєкт «Технологія отримання вогнестійких текстильних матеріалів».

Упродовж всього терміну прийому заявок Міжнародна експертна рада оцінюватиме проєкти конкурсантів і 16 червня будуть оголошені фіналісти конкурсу.

З 17 червня тренери Інноваційної екосистеми Sikorsky Challenge у форматі вебінарів розпочнуть підготовку фіналістів до участі у конкурсі. Фіналісти отримають вимоги, рекомендації та детальні інструкції з підготовки матеріалів за своїми проєктами.

Пресцентр ХДУ
© 2022 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів