На Херсонщині підвищили туристичний збір для іноземців

туристичний збір, іноземці, КПВВ
Рекордні суми туристичного збору відтепер сплачуватимуть подорожні, котрі зупиняються в селі Чонгар на адміністративній межі з окупованим Кримом. На нинішній рік його громада встановила, що громадяни України викладатимуть 30 гривень збору на добу, а іноземці - усі 300 гривень, пише Голос України.

Розрахунок, мабуть, на тих гостей, які перетинають однойменне КПВВ, і з якихось причин планують зупинитися поблизу в справах.

На другому місці за ставками туристичного збору залишається Каховка, де іноземці платитимуть 180 гривень на добу, а українці - 30 гривень. А от у популярному дитячому курорті Скадовську туристичний збір і для "своїх", і для "чужих" буде однаковим - шість гривень. Стільки саме він становитиме і в Генічеську, інформують у Головному управлінні ДПС Херсонщини, АР Крим та Севастополя.

Бізнесмени, котрі працюють у рекреаційній сфері, зауважують, що завищення ставок туристичного збору нині не на часі, і той, хто до цього вдався, може програти. Адже з-поміж іноземців на чорноморському й азовському узбережжі Херсонщини відпочивають переважно громадяни Росії, Білорусі, Балтії та Польщі. Через карантинні обмеження їх потік і так впаде, а тут ще й додаткові витрати - приїжджі будуть зупинятися там, де вони менші. Або ж там, де гостьові будинки й пансіонати працюють "у тіні" й жодних податків не платять зовсім.
© 2022 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів