На Херсонщині вручили короваї для волейболістів від Миколи Дмитрука.

Херсонщина, спонсор, Дмитрук
Вже 26 років поспіль єдиним незмінним спонсором волейбольного турніру на кубок ім.Сергеєва, який щороку проходить у Бериславі є наш земляк, народний депутат України 7 скликання, депутат Херсонської обласної ради Микола Ілліч Дмитрук.

Тут він народився, тут проходило становлення Миколи Дмитрука, тому, все, що пов’язане з нашим містом завжди знаходить відгук в його душі.

Час від часу, в залежності від політичних процесів у нашій країні та області, до спонсорства долучаються й ті, кому це стає «з руки». Минулого року, коли ніщо не передвіщало виборів на 184 окрузі, знову єдиним, хто матеріально підтримав наших спортсменів був наш земляк Микола Дмитрук.

Цього року він знову вирішив долучитися до спортивного заходу, але місцеве начальство, з якогось дива, вирішило не пускати його до спонсорства. І тільки завдяки представнику Миколи Дмитрука, який сказав тверезо поглянути на ситуацію, запитавши, що вони будуть робити наступного року, коли не буде виборчої кампанії, і всіх, хто зараз так активно допомагають, як вітром здує із Берислава.

- Як я розумію, деякі мої колеги почали тиснути на місцеву владу, аби мене не було на будь-яких заходах, які відбуваються в Бериславському районі. Такі дії виглядають нерозумно. Ця ситуацію із новими спонсорами, які час від часу з’являються у нашому районі мене не дивує.

Мої земляки все розуміють, чому так відбувається, а начальство - воно у всі роки тримає свою лінію і своє крісло. Головне, що волейбольний кубок живе і він потрібен бериславській громаді, і я й надалі буду підтримувати наших спортсменів, коли знову змиє виборчу піну, - пообіцяв народний депутат України 7 скликання, депутат Херсонської обласної ради Микола Дмитрук.

Усім командам – учасникам турніру юні бериславчанки у національних костюмах від імені Миколи Ілліча вручили смачні короваї, випечені з пшениці, вирощеної бериславськими аграріями (на фото).

Цьогорічний кубок ім.Сергеєва завершився. Чекаємо на наступний!

Каріна БОГРЯНА
© 2022 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів