Аншлаг у бериславському спорткомплексі "Юність"

аншлаг, турнір, волейбол
Адже тут відбувся турнір з волейболу пам’яті Віктора Сергієва. Позмагатися за перемогу зібралися 4 команди, серед яких спортсмени з Берислава, Нової Каховки, Чорнобаївки, Олешківського та Бериславського районів.

«Нарешті після карантину ми всі разом зібралися у Бериславі і показали, хто на що здатний. Цей турнір був запеклим, адже кожна команда до останнього сподівалася на перемогу. Дякуємо Благодійному Фонду Ігоря Колихаєва «НАМ ТУТ ЖИТИ!» і Геннадію Лагуті за систематичну підтримку спортсменів та організацію змагань», - розповіли учасники турніру з волейболу.

Попри конкурентність, перше місце вдалося завоювати команді – «Бабай» із селища Чорнобаївка, зі срібними нагородами поїхала команда «Берегиня» Бериславського району, а ось бронза дісталася команді з села Виноградове Олешківського району.

Сьогодні, як і останні кілька років поспіль, свою підтримку учасникам надав Благодійний Фонд Ігоря Колихаєва «НАМ ТУТ ЖИТИ!». Від Фонду всі учасники турніру отримали призи та медалі, а іногородні спортсмени були забезпечені трансфером та харчуванням.

«Наша команда продовжує підтримувати спортсменів і показувати підростаючому поколінню, що спорт – це важливо! Ми маємо зробити так, аби подібні турніри проводились якомога частіше і не лише у містах, а й всіх селах 184 округу!», - підкреслив голова однойменної з Фондом партії Геннадій ЛАГУТА.:
© 2022 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів