На Херсонщині відзначили День поля

Скадовськ, свято, Богряна
Вчора, 11 червня у Скадовському районі Херсонщини на базі ДП «ДГ Інституту рису НААН України» відбувся День поля.

І хоча польові роботи у розпалі, на дослідні поля господарства приїхали чимало керівників сільгосппідприємств, агрономів, голів фермерських господарств району та інших запрошених.

Привітальним словом відкрили захід директор «Інституту рису НААН» Уманська В.В., заступник голови Скадовської РДА Покутня С.О. та керівник Скадовського технікуму ХДАУ Гончарський І.Л., побажавши провести час із користю.

Особливу цікавість в аграріїв викликав демонстраційний полігон богарного землеробства озимих зернових культур, де було представлено 39 сортів озимої пшениці, 8 сортів та гібридів озимого ячменю 28 сортів селекції Національної академії аграрних наук України.

Також учасники відвідали демонстраційний полігон озимого ріпаку із 17 гібридами та демонстраційний полігон на зрошенні в виробничих умовах випробування 47 сортів та гібридів озимих зернових культур.

Учасники заходу ставили доповідачам чимало питань, цікавилися різноманітними сортами, технологією вирощування, обмінювалися досвідом і отримували нові знання.

Після проведення презентаційної частини, відбувся дружній обід з розігруванням призів від організаторів Дня поля.

Каріна БОГРЯНА
© 2022 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів