Студенти-кримчани Херсонського держуніверситету зустрілися з головою Асоціації футболу АР Крим Сергієм Куніциним

студенти-кримчани, ХДУ, Куницин
Сьогодні, 9 червня, у коворкінг-центрі Наукової бібліотеки Херсонського державного університету представники Асоціації футболу Автономної республіки Крим та Севастополя зустрілися зі студентами з тимчасово окупованого півострова.

Ініціатором зустрічі виступив голова громадської спілки «Асоціація футболу АР Крим» Сергій Куніцин. Він сам – кримчанин, але наразі Крим для нього закритий. Однак Сергій Куніцин продовжує опікуватися долею кримського професійного футболу, який там заборонено. Зокрема, командою «Таврія-Сімферополь», яка зараз базується на Херсонщині і грає у ІІ лізі.

Варто зазначити, що Херсонський державний університет забезпечує всебічну підтримку студентів з тимчасово окупованих територій. У стінах ХДУ навчається 43 студенти, вони здобувають вищу освіту на всіх факультетах нашого університету. Ними опікуються висококваліфіковані фахівці освітнього центру «Крим-Україна».

Виступаючи перед молоддю, ректор ХДУ Олександр Співаковський зазначив, що в університеті розуміють особливий статус студентів-кримчан. «Ми, як університет, робимо все можливе, аби абітурієнти з Криму могли вступати до нашого вишу, створюємо максимально комфортні та безпечні умови для навчання, а держава надає певні преференції вступникам з тимчасово окупованих територій. З нетерпінням чекаємо на вступників й цього року, бо впевнені, що українські університети обирає саме майбутня кримська українська еліта».

Як зазначають самі студенти-кримчани, ХДУ – це місце, де молодь може реалізувати себе та побудувати власну траєкторію професійного життя. Також у ході зустрічі студенти мали можливість поставити запитання та поспілкуватися з головою громадської спілки «Асоціація футболу АР Крим» Сергієм Куніциним.

А справжнім подарунком для молоді стали футбольні м’ячі, які вони отримали від легендарних футболістів – Олега Протасова та Вадима Євтушенка – з їх особистими автографами.

Пресцентр ХДУ
© 2021 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів