На Херсонщині відкрили четвертий районний центр гемодіалізу

центр гемодіалізу, райлікарня, нирки
Четвертий за ліком на Херсонщині центр нефрології та гемодіалізу відкрили на базі Бериславської райлікарні, пише Голос України.

Для цього небюджетним коштом відремонтували старе приміщення, обладнали його сучасною системою очищення води та п'ятьма апаратами "штучна нирка". Персонал пройшов навчання. Тепер справа тільки за відповідною ліцензією Національної служби здоров'я.

Головний лікар ЦРЛ Север'ян Кардава каже, що потужностей центру вистачить, щоб регулярно очищувати кров трьом десяткам пацієнтів із хронічними хворобами нирок - до того їм доводилося щотижня їздити для виконання таких процедур аж в обласний центр. Що для хворої людини є додатковим навантаженням на і так слабкий організм.

Альтернативою гемодіалізу може бути трансплантація нирок. До таких операцій херсонські медики вже готуються, але всім одразу органи не заміниш, адже людей із нирками, що не можуть впоратися із відведеними їм природою функціями, в області майже тисяча.
© 2021 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів