На розгляд сесії Херсонської облради депутати – аграрії винесуть важливе звернення

Херсонщина, звернення, Хвостов
Аграрії Херсонщини, як і всієї країни, вже давно чекають на прийняття архіважливого документа.

У квітні на позачерговому засіданні Верховна Рада повернула документ на доопрацювання, а у травні Аграрний комітет одноголосно підтримав та рекомендував ВРУ прийняти за основу доопрацьований законопроєкт «Про ОВК».

Документ сьогодні обговорено й депутатами Херсонської обласної ради на комісії з питань сільського господарства, земельних відносин та екології. Про це повідомив депутат обласної ради Володимир Хвостов:

«Враховуючи, стратегічне значення зрошення для економічного розвитку України, запропонував колегам висловити свою підтримку щодо прийняття Парламентом законопроєкту № 5202 «Про організації водокористувачів та стимулювання гідротехнічної меліорації земель».

Закон про ОВК визначає правовий статус організацій водокористувачів, порядок їх створення, діяльності та припинення, порядок та умови набуття ними прав на об’єкти інженерної інфраструктури міжгосподарських та внутрішньогосподарських меліоративних систем. А також особливості експлуатації меліоративних мереж організацій водокористувачів, права та обов’язки членів організацій водокористувачів.

Комісія погодила винесення на сесію обласної ради - звернення до Голови Верховної Ради України Разумкова Д.О., Голови Комітету Верховної Ради України з питань аграрної та земельної політики Сольського М.Т. та голів депутатських фракцій. Дякую колегам за підтримку та конструктив. Попереду сесія», - зазначив депутат Херсонської облради Володимир ХВОСТОВ.
© 2021 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів