На Херсонщині дбають про здоров'я дітей

Херсонщина, допомога, НТЖ
Сьогодні, 8 червня, за сприянням Благодійного Фонду Ігоря Колихаєва «НАМ ТУТ ЖИТИ!», матеріально-технічна база Бериславської початкової школи №4 поповнилася новим спортивним інвентарем.

«Ми рік оббивали пороги інстанцій, аби нам виділили необхідне спортивне обладнання. Коли Благодійний Фонд Ігоря Колихаєва «НАМ ТУТ ЖИТИ» нарешті відгукнувся, нашій радості не було меж.

Відтепер ми будемо планувати уроки з фізичної культури згідно програми і не перейматися, що м’яча чи іншого спортивного інвентаря в нас немає. Дякую Геннадію Лагуті і всім представникам Фонду за підтримку та розуміння», - вчитель фізичного виховання Тетяна Волощук.

Футбольні та баскетбольні м’ячі, гімнастичні обручі, спортивні килими, скакалки, шахи та навіть тренажери – чого тільки не було доставлено та віднесено до спортзали освітнього закладу. Все це дозволить 110 учням освітнього закладу без проблем займатися спортом і не лише отримувати гарні оцінки з фізичної культури, а й розвивати свої спортивні здібності.

«Спорт – це здоров’я, це життя! У навчальних закладах не мають виникати проблеми з наявністю інвентарю для проведення занять, адже на уроках прививається любов до волейболу, футболу, тенісу чи шахів.

Можливо саме ці діти у майбутньому побудують спортивну кар’єру і прославлятимуть нашу Херсонщину далеко за її межами», - наголошує голова однойменної з Фондом партії Ігоря Колихаєва «НАМ ТУТ ЖИТИ!» Геннадій ЛАГУТА.
© 2021 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів