У Херсонському державному університеті проводять екскурсії для школярів

ХДУ, екскурсії, школярі
У Херсонському державному університеті завершилися екскурсії для учнів херсонських шкіл. З метою профорієнтації протягом двох днів школярів знайомили з інфраструктурою закладу та факультетами.

Ініціатором та організатором профорієнтаційного заходу виступив Гуманітарний відділ ХДУ.

Екскурсію проводили для учнів 5-х класів Херсонської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №30 з поглибленим вивченням предметів природничо-математичного циклу та англійської мови Херсонської міської ради.

Для гостей підготували цікаву й пізнавальну екскурсію, яка направлена на розширення кругозору учнів та знайомство з різними професіями, напрямами та сферами діяльності.

Під час візиту до Херсонського державного університету школярі відвідали астрономічну обсерваторію, музей комп’ютерної техніки та інклюзивно-ресурсний центр.

Також учні завітали до зоологічного музею, де їх привабила надзвичайно різноманітна й унікальна зоологічна колекція.

Особливо цікавою виявилася екскурсія лабораторією робототехніки, де школярів залучали до світу сучасної інженерії та інформаційних технологій.

Профорієнтаційні заходи у Херсонському державному університеті триватимуть й надалі з метою ознайомлення школярів з одним із найпотужніших закладів вищої освіти Херсонщини.

Пресцентр ХДУ
© 2021 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів