Понад 130 освітян пройшли курси підвищення кваліфікації у ХДУ

освітяни, курси, ХДУ
У Херсонському державному університеті відбулося вручення 15 сертифікатів слухачам освітньої програми підвищення кваліфікації для педагогічних працівників «Сучасні технології супроводу дітей з особливими освітніми потребами: сенсорна інтеграція».

На сьогодні понад 130 представників освітянської сфери міста й області пройшли курси підвищення кваліфікації за сертифікатними програмами у Херсонському державному університеті. Зазначимо, що даним напрямком роботи університету опікується Офіс доуніверситетської підготовки, післядипломної освіти та роботи з іноземцями на чолі з Оленою Борідько.

Заняття «Сучасні технології супроводу дітей з особливими освітніми потребами: сенсорна інтеграція» проходили з 14 травня по 3 червня. Слухачами курсу стали 15 освітян міста й області. Зокрема, це представники Новотроїцького ясла-садка №2 (Дюймовочка) та Херсонської гімназії № 14 Херсонської міської ради.

Сертифікати про проходження курсу підвищення кваліфікації освітянам вручила проректорка з навчальної та науково-педагогічної роботи ХДУ Дар’я Мальчикова та деканеса педагогічного факультету Любов Петухова.

Привітав присутніх ректор Херсонського державного університету Олександр Співаковський. «Для нас важливо, аби люди до нас йшли, аби їм у нас подобалося. Ми тримаємо тренд для того, щоб неформальна частина освіти стала частиною нашої роботи. Я сподіваюся, що ми дійсно допомогли вам капіталізуватися. Ми й надалі будемо шукати й пропонувати додаткові освітні послуги для вчителів, вихователів, і така взаємодія – садок-школа-університет – стане відповідним стандартом», – наголосив Олександр Співаковський.

Деканеса педагогічного факультету Любов Петухова висловила сподівання, що отримані сертифікати слухачів курсів допомогли їм наповнити багатим арсеналом професійну діяльність. Також Любов Петухова запросила освітян на педагогічний факультет ознайомитися з роботою інклюзивно-ресурсного центру.

Тренером курсу та розробником програми виступила доцентка кафедри соціальної освіти педагогічного факультету ХДУ Наталія Ільїна.

Зазначимо, у межах даної програми з підвищення кваліфікації освітяни опановували теоретико-методичні основи корекції та розвитку процесу сенсорної інтеграції дітей з особливими освітніми потребами.

Пресцентр ХДУ

© 2021 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів