Антимонопольний комітет в Херсоні досліджує ринок зовнішньої реклами

Херсонським обласним територіальним відділенням АМКУ проводиться дослідження ринку розміщення об'єктів зовнішньої реклами на території міста Херсона

За розглядом звернення до територіального відділення суб'єктів ринку з розміщення об'єктів зовнішньої реклами проводиться відповідне дослідження.

Зокрема, досліджується стан конкуренції на зазначеному ринку, порядок видачі органом місцевого самоврядування дозволів на розміщення рекламних засобів, бар'єри вступу на ринок тощо.

На цих питаннях також акцентовано увагу учасниками спільного засідання за участю інститутів громадянського суспільства та адміністрації Херсонського обласного територіального відділення Антимонопольного комітету України.

На теперішній час надана Виконкомом Херсонської міської ради на вимогу територіального відділення інформація є неповною, що унеможливлює проведення повного та всебічного дослідження цього питання. Виконком зобов'язався надати повну інформацію територіальному відділенню до кінця березня 2014 року.

Територіальне відділення пропонує учасникам ринку розміщення об'єктів зовнішньої реклами на території міста Херсон, у разі наявності пропозицій, заяв, клопотань з питання дослідження, звертатися до територіального відділення.

Прес - служба Херсонського обласного територіального
відділення Антимонопольного комітету України

© 2008 - 2024 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: i-atanasov@bigmir.net, контактиархівТеатр Куліша - Херсон