Студенти ХДУ зустрілися з представниками херсонського аеропорту

ХДУ, аеропорт, студенти
Сьогодні, 2 червня, до студентів Херсонського державного університету завітали представники Міжнародного аеропорту «Херсон». У ході зустрічі зі стейкхолдерами молодь ознайомилася з принципами роботи підприємства та вакантними посадами, які вони можуть обіймати навіть під час навчання.

Привітав гостей та присутніх на заході студентів ректор ХДУ Олександр Співаковський: «За останні роки аеропорт став сучасним, розширює міжнародні напрямки. Іноземні партнери «заходять» до нас, вкладають кошти у розвиток. І, як наслідок, Херсонщина процвітає. Але аеропорт вкрай потребує людського капіталу, а університет – майданчик, де є людський капітал. Якщо студент має успіхи і наші інтереси корелюються, ми готові йти на поступки у навчанні та надавати індивідуальні графіки». Також ректор висловив сподівання, що завдяки таким зустрічам молодь знайде своє майбутнє.


Міжнародний аеропорт «Херсон» вже багато років надає представницькі послуги для авіакомпаній та наземного адміністрування. Проте, за словами директора Віталія Кучерука, ще є куди розвиватися. Та задля розширення своєї діяльності підприємство потребує поповнення команди молодими та цілеспрямованими спеціалістами.

У рамках презентації молодь ознайомили з діяльністю всіх служб аеропорту: від аеродромно-диспетчерської вишки до служби неавіаційної діяльності, кожна з яких працює у відповідності до європейських та міжнародних стандартів.

Потенційні роботодавці ознайомили студентів з особливостями роботи авіапідприємства та посадами, які вони можуть обіймати. Аеропорт гарантує молоді офіційне працевлаштування, соціальні гарантії відповідно до законодавства, а також своєчасну заробітну плату.

«Нас особливо цікавлять представники філологічних факультетів, юридичних служб, маркетингу, економісти та фінансисти. Будь-яка професія у нас є важливою та затребуваною. Ми із задоволенням готові брати молодь, головне – мотивація та бажання працювати», – зазначив директор аеропорту Віталій Кучерук.

Пресцентр ХДУ
© 2021 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів