Яскраве дитяче свято відбулося на Херсонщині

дитяче с вято, Лагута, Нам тут жити
У смт Велика Олександрівка до Міжнародного дня захисту дітей спільними зусиллями вдалося перетворити місцевий Будинок культури на справжній розважальний майданчик для дітей різного віку.

На малечу очікували аніматори, конкурси, естафети та гучна музика. Подарувати незабутні емоції вдалося близько 100 дітей. До організації̈ свята для дітей долучилися і представники Благодійного Фонду Ігоря Колихаєва «НАМ ТУТ ЖИТИ!». Вони подарували кожній дитині солодку вату та повітряні кульки.

«Наша команда об`єдналася, аби у Міжнародний день захисту дітей подарувати всій малечі 184 округу свято. Найбільша вдячність для нас дорослих – щасливі та радісні очі дітей. І ми дуже задоволені тим, як сприймала свято дітвора. Для нас це буде мотивацією й надалі влаштовувати подібні заходи», - пообіцяв голова однойменної з Фондом партії Ігоря Колихаєва «НАМ ТУТ ЖИТИ!» Геннадій ЛАГУТА.
© 2021 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів