Депутат Херсонської облради Микола Дмитрук влаштував "солодку" програму для юних бериславців

депутат, Дмитрук, дети
Вчора, 1 червня в Бериславському районному будинку культури відбулись святкові заходи, присвячені Міжнародному Дню захисту дітей.

Ця дата не тільки нагадування суспільству про необхідність дотримання прав юних громадян, а ще й веселе свято, яке влаштовують для них дорослі.
А ніяке гарне святкування не обходиться без сюрпризів і гостинців. Аби так і відбулося, народний депутат України 7 скликання, депутат Херсонської обласної ради Микола Дмитрук підготував для маленьких бериславців «солодку» програму - 250 порцій смачного морозива. Вистачило усім! Дитячій радості не було меж!

«День захисту дітей - важлива дата, утім, як і все, що стосується покоління, яке підростає. В дитячих заходах брати активну участь особливо приємно. Адже дитячі усмішки, які вони дарують у відповідь на нашу турботу – це справжні емоції, які дають оцінку нашим вчинкам.

На жаль, у зв’язку із коронавірусною ситуацією в нашій країні, я не зміг організувати традиційне свято, якому вже два півтора десятка років – «Віват, обдарованість». Але лихі часи минають, тож наступного року ми знову організуємо для наших дітей ці урочистості, аби відзначити їхні зусилля в навчанні, знання та інтелект.

Адже ми з вами добре знаємо, аби чудеса і добрі справи могли відбутися, ми дорослі маємо прикласти зусилля разом. Бажаю, аби в нашій країні діти завжди мали привід для посмішок, і багато в чому це залежить від нас з вами», - наголошує Микола ДМИТРУК.
© 2023 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архівТеатр Куліша, Херсон