У Херсонській міській раді до податків підходять виважено

міськрада, податки, Дмитрієв
На засіданні постійної комісії Херсонської міської ради з питань фінансів, планування бюджету, інвестицій, регуляторної політики та соціально-економічного розвитку було розглянуто 5 проєктів регуляторних актів – рішень.

Зокрема, було погоджено наступні: «Про встановлення збору за провадження діяльності із забезпечення паркування транспортних засобів на території м. Херсона» та «Про справляння туристичного збору на території Херсонської міської територіальної громади».

На думку членів комісії перед прийняттям рішення ретельного вивчення потребують наступні питання: «Про встановлення на території Херсонської міської територіальної громади ставок та пільг зі сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки», «Про встановлення земельного податку на території Херсонської територіальної громади» та «Про встановлення орендної плати на території Херсонської міської територіальної громади».

Саме тому було надано рекомендацію виконавчим органам міської ради для цього проєкту регуляторного акту розробити порівняльну таблицю, яка дасть можливість побачити очікуваний економічний ефект від нових ставок та пільг.

Також депутатами було прийнято рішення про перенесення на наступне засідання комісії розгляду питань, що стосуються встановлення земельного податку та встановлення орендної плати на території Херсонської міської територіальної громади.

«Ці питання потребують глибшого вивчення і потрібно дуже ретельно підходити до прийняття таких рішень, пропоную депутатам їх опрацювати упродовж тижня — на наступному засіданні комісії приймемо виважене рішення щодо них», — зазначив голова постійної комісії Херсонської міськради Андрій ДМИТРІЄВ.

Також було розглянуто та підтримано проєкт рішення «Про зміни до бюджету Херсонської міської територіальної громади на 2021 рік».

© 2021 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів