На Херсонщині відбувся випускний із подарунками

випускний, привітання, Дмитрук
Наприкінці цьогорічного навчального року дипломи про закінчення Нововоронцовської музичної школи отримали 12 юних талантів по класу фортепіано, баяна, гітари й вокалу.

Поздоровити з першим значущим досягненням в житті й вручити їм подарунки, завітав депутат Верховної Ради України 7 скликання, депутат Херсонської обласної ради Микола Дмитрук.

Тяжкі часи, які проживає Україна, не оминули царину мистецтва та культури. Тому вже 6 років поспіль Микола Ілліч допомагає Нововоронцовській музичній школі розвиватися та підтримує матеріально.

«Я сам закінчив школу по класу баяна. Пам’ятаю, скільки часу доводилося присвячувати музиці, коли хотілося побігти до друзів на вулицю. По цей день вдячний вчителям, які наполегливо ділилися своїми знаннями.

Пишаюсь, батьками, які відриваючи від мізерного сімейного бюджету, давали все, що могли, аби музика була присутня в моєму житті. Ті, хто сьогодні попри всі негаразди ставить ставку на розвиток культури і мистецтва – самовіддані трудівники й подвижники. На таких людях тримається душа української держави», - наголосив Микола ДМИТРУК.

Буваючи в районі, Микола Ілліч частий гість у стінах музичної школи, й цього разу також із задоволенням відгукнувся на запрошення розділити свято з дітьми, вчителями й батьками.

У районний Будинок культури, де проходило дійство, він завітав не з порожніми руками – усі випускники отримали від нього на честь свята квіти та коробки смачних подарунків. Не забув він і про вчителів.

Тож завдяки Миколі ДМИТРУКУ завершення навчального року в Нововоронцовській музичній стало не тільки урочистим, а ще й смачним і солодким, як для дітей, так і для дорослих.

Ксенія ПОВАЖНА
© 2023 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архівТеатр Куліша, Херсон