Відомий мандрівник порівняв курорт на Херсонщині з Таїландом

Херсонщина, курорт, порівняння
Відомий мандрівник та продюсер майже легендарного тревел-шоу Євген Синельников розповів, чому український туризм нічим не поступається закордонному. І навіть може подарувати більше емоцій.

Сталося це в ефірі подкасту від «Люкс ФМ». Згадав мандрівник і про курорти Херсонщини:

- Залізний порт, це туристичне село. Там прописано 1500 чоловік. А відвідують його 150 тисяч на рік. Я так само думав «ну і що там робити?» А потім вийшов на набережну, у мене щелепа впала. Це конкретний Таїланд. І такий у гарному сенсі «чєловєйнік». Прикольний двіж, все забито, все в кафешках, добрий нормальний сервіс.

Так, це не Туреччина, яка розвивається вже не перший рік і у неї є ефект іншої країни. Українець дивиться на світ очима операторів і тревел-блогерів. Що робить оператор? Він вишукує найкрасивіше та знімає. А ми все одразу сприймаємо через реальність та можемо відшукати щось хороше.

Українці звикли «хаяти» своє. Якщо ти добре кажеш про український курорт – тобі або заплатили, або ти дурень, або ти взагалі ніде не був. Коли ти прилітаєш до Мексики і пиво тобі наливає чувак у брудній сорочці і без зуба, ти думаєш «який колоритний!».

А у нас в селі ти думаєш «а де мій лакшері?». Так і там не всюди лакшері, і не всюди добре. Тільки там ми сприймаємо це як колорит, а у себе - що нас надурили, що ми заплатили не за те, що хотіли. – каже Євген СИНЕЛЬНИКОВ:


Підготувала Олена ПІМЕНОВА
© 2021 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів