Херсонця Юрія Рожкова вчетверте поспіль визнано Благодійником року

Рожков, благодійник, нагорода
Не лише творити добро, а жити ним, множити його, власним прикладом залучати інших, розширювати простори милосердя - такий шлях благодійника, щедро збагачений Божою прихильністю. Цілком свідомо, ще юнаком, його обрав Юрій.

А сьогодні, знову тримаючи нагороду, згадує себе таким, яким був 30 років тому: недосвідченим студентом з Херсона, перед яким - перспектива і безліч можливостей, лиш обирай. А позаду - добре слово батька, дружнє поплескування по плечу і усмішка любої мами. Її наука і віра. Все починається з сім'ї і туди ж повертається.

Громадська платформа "Добро переможе" - дружний колектив, як родина, і його фундатором є Юрій Рожков. Це люди - херсонці, українці, друзі з Європи, США, об'єднанні щирим бажанням підтримувати і допомагати!

Отримуючи почесну нагороду (вчетверте поспіль!) Юрій Рожков наголосив: "Я щасливий бути тут, серед Вас! Тут витає аура добра, любові і милосердя. Я їх чудово відчуваю! Безперечно, це - наша спільна перемога. Кожного, хто своє життя прикрасив благодійністю! Шлю вітання друзям в Голландію, Данію, Англію, Америку... Туди, де живуть справжні люди. Добрі і щасливі. Бо не буває справжнього, повного щастя без благодійності! Робити благо - вища насолода в житті. Ми - разом, і, переконаний, рухаємось у правильному напрямку. До нових звершень!"

Вітаємо Юрія Геннадійовича - лідера Громадської платформи «Добро переможе» та всю його команду добродіїв!

ХЕРСОНЦІ вітають Юрія РОЖКОВА з черговою заслуженою нагородою!
© 2021 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів