Заступник голови Херсонської облради Геннадій Лагута привітав чемпіонок з настільного тенісу

Лагута, облрада, теніс
Сьогодні заступник голови Херсонської обласної ради Геннадій Лагута разом з директором КЗ «Херсонський фаховий спортивний коледж» ХОР Валентином Сухом привітали чемпіонок з настільного тенісу.

З 22 по 25 квітня 2021 року в м. Жовква Львівської області відбувся завершальний етап чемпіонату України з настільного тенісу серед команд школярів 2006-2008 р.н. На тур приїхали 16 команд дівчат та 21 команда юнаків. За підсумками змагань перше місце Дитячої ліги серед дівчат посіла херсонська команда «ХФСК», до складу якої увійшли: Вікторія Шевчук, Маргарита Гордієць, Лариса Потапова, Єльза Валова.

«Спорт – це життя! А спортсмени – люди, якими має пишатися вся Україна! Тому ми, обласна влада, маємо підтримувати їх!», – наголосив заступник голови Херсонської обласної ради.

Також за вагомі досягнення та розвиток спорту в Херсоні Геннадій Лагута нагородив тренерів команди – Тетяну Олександрівну Кузнецову та Євгена Матвійовича Вечерка.© 2023 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архівТеатр Куліша, Херсон