Херсонська плавчиня впевнено підтверджує народне звання "Золота рибка"

Мерешко, золото, Чемпіонат
Херсонська пловчиня, лідер Національної параолімпійської збірної команди Єлизавета Мерешко не перестає дивувати своїми результатами. Так за п’ять днів участі у відкритому чемпіонаті Європи з плавання, спортсменка завоювала 4 золоті медалі, дві срібні, і одну бронзову медаль.

З 16 травня 2021 року у португальській Мадейрі стартував відкритий чемпіонат Європи з плавання. У змаганнях чемпіонату беруть участь спортсмени з 47 країн Європи та світу.

Національна паралімпійська збірна команда України з плавання показує достойний результат, адже Україна - одна із лідерів паралімпійського плавання і неодноразово очолювала турнірну таблицю чемпіонату Європи (так, наприклад, на попередньому чемпіонаті Європи у 2018 році збірна виборола 106 медалей та стала першою), а одна із лідерів команди - Євлизавета Мерешко (тренер Стелла Бенедик) - показала найкращий серед українців результат, виборовши 8 медалей, 5 з яких - золоті!