У Херсонському університеті триває святкова декада з нагоди відзначення "Днів Європи–2021"

декада, ЇДУ, Дні Європи
У Херсонському державному університеті продовжується марафон святкових заходів з нагоди «Днів Європи 2021». 20 травня, студентство знайомилося з культурною спадщиною, традиціями та устроєм країни, яку ще називають «туманний Альбіон» – Сполученим королівством Великобританії та Північної Ірландії.

День Великобританії був організований факультетом української й іноземної філології та журналістики за ініціативи Інформаційного центру ЄС при ХДУ спільно з відділом міжнародних ініціатив та проєктної діяльності за підтримки Представництва Європейського Союзу в Україні.

Учасників та організаторів заходу привітав ректор ХДУ Олександр Співаковський. Він зазначив, що Великобританія – велика європейська цивілізована країна, зі славними традиціями, багаторічною історією та міцною системою цінностей: «Наразі наша держава проходить складний шлях становлення. Багато молоді обирають життя у європейських країнах, але це легкий, з моєї точки зору, варіант. Ми маємо тут, в Україні будувати демократичну країну, де діє справедливий суд, виконуються закони та зневажають хабарництво, цінують людину. Я хочу вірити, що складний шлях розбудови держави ми пройдемо разом, бо саме молодь має творити майбутнє. Не потрібно кудись виїжджати! Давайте будувати Європу в контексті ментальності, системи цінностей тут, в Україні й на Херсонщині».

Захід проводився двома мовами: українською та англійською. Молодь дізналася цікаві факти про Велику Британію. Організатори також провели коротке бліц-опитування й інтерактивну вікторину на платформі Каhoot. Переможці отримали цінні подарунки у вигляді брендової продукції ХДУ та сувенірів від Інформаційного центру ЄС при ХДУ.

Приємним доповненням стали вокальні композиції англійською мовою від студентів педагогічного факультету, а також факультету української й іноземної філології та журналістики.

Пресцентр ХДУ
© 2021 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів