У Херсоні дано старт будівництву сміттєпереробного заводу

Херсон, будівництво, Дмитрієв
Про це сьогодні, 20 травня, після позитивного голосування на сесії Херсонської міської ради, повідомив керівник робочої групи з будівництва заводу, депутат міськради Андрій Дмитрієв:

- Дякую колегам депутатам які майже одностайно підтримали проект запропонований робочої групою яку я очолюю.

Як керівник цієї робочої групи хочу сказати декілька слів про те що буде будуватись:

- За результатами будівництва громада отримає сортувальну лінію, переробку органічних відходів та мула якій ми отримуємо на очисних спорудах водоканалу в біогаз, генерацію електричної енергії в 5 мегават на годину та переробку пластикових відходів у піролізне паливо.

Попередня вартість будівництва буде встановлювати 25 млн євро та доля громади у цьому проекті 49 відсотків, при цьому усі документи будуть мати юридичну силу маючи підпис інвестора та представники громади.

Доля у статутному фонді буде формуватися вже з прибутку підприємства, а саме 50 відсотків потрапить до місцевого бюджету 50 відсотків прибутку громади буде формувати статутний фонд.

Окупність цього заводу трохи більше ніж 6 років. Це буде перший проект в якому громада буде отримувати дохід кожного року більше ніж 2.000.000 євро та створить близько 80 нових робочих місць.

Так, дійсно, для впровадження цього проекту потрібно зробити ще багато-отримати погодження та дозвільні документи, узгодити технічну документацію, розробити проект та побудувати.

Але я вірю що у цієї каденції депутатів буде достатньо політичної волі для впровадження цього необхідно для громади проекту. Далі будемо працювати над питанням рекультивації нашого сміттєзвалища та покращенням екологія нашого міста, - пообіцяв Андрій ДМИТРІЄВ.
© 2021 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів