Херсонський держуніверситет розширює кордони співпраці

ХДУ, кордони, співпраця
Сьогодні, 14 травня, відбулося підписання угоди про співпрацю між Херсонським державним університетом та громадською спілкою «Дороги вина та смаку Херсонщини».

В рамках підписання угоди між факультетом бізнесу і права ХДУ та ГО «Дороги вина та смаку Херсонщини» здійснюватиметься спільна наукова робота, проводитимуться семінари та конференції, конкурси та виставки, розроблятимуться й реалізовуватимуться спільні бізнес-проєкти. Також у планах – залучення стейкхолдерів до освітнього процесу .

Ректор ХДУ Олександр Співаковський переконаний, що кафедра готельно-ресторанного та туристичного бізнесу має потенціал та всі шанси, аби стати лідером на Херсонщині щодо підготовки спеціалістів індустрії гостинності та гастрономічного туризму. І співпраця з бізнесом та стейкхолдерами – одна з головних умов.

«Мета нашого університету – розвивати дану спеціальність. Для цього у нас є відповідні ресурси та простір. Вже на початку навчання студенти повинні здобувати не лише теоретичні професійні навички, а й набувати практичного досвіду, співпрацювати з потенційними роботодавцями та бізнесом. Ще на етапі здобуття освіти експортувати й популяризувати власний продукт. І, таким чином, ми доведемо, що кращих спеціалістів готують саме у Херсонському державному університеті», – наголошує ректор ХДУ Олександр Співаковський.

Також зазначимо, що у рамках співпраці з ГО «Дороги вина та смаку Херсонщини», яку представляє Юрій Палічев та підписання угоди викладачі кафедри готельно-ресторанного та туристичного бізнесу візьмуть участь у створенні гастрономічного маршруту Херсонщини.

Разом з представниками інших закладів вищої освіти міста вони адаптуватмуть досвід інших країн, розроблятимуть відповідні положення й норми для виробників, виконавши які, зможуть потрапити на гастрономічну карту Херсонщини. Мета даного проєкту – залучення туристів саме до цих господарств, що позначені на карті, популяризація та просування локальних виробників на український ринок.

Пресцентр ХДУ
© 2022 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів