У Херсонському держуніверситеті відбувся День культури Німеччини

ХДУ, День культури, Німеччина
Традиційно у травні в Україні святкують Дні Європи. Херсонський державний університет активно долучається до цих заходів, популяризуючи європейські цінності, культуру й традиції. Тож 13 травня приурочили Дню культури Німеччини.

Привітав учасників заходу ректор ХДУ Олександр Співаковський, який зазначив, що Європейська Україна – це той шлях, який обрала наша держава і Херсонський державний університет робить все задля того, аби змотивувати молодь отримати гарну освіту, здобути необхідні навички й розбудовувати власну країну: «Ми намагаємося долучити студентів до всього найкращого, що напрацьовано у країнах Європейського Союзу, познайомити молодь з культурою, цінностями, традиціями різних країн й тим самим заохотити імлементувати досвід у наше життя. Так, це один з елементів інтеграції в Європу. Але на цьому шляху треба все ж таки пам’ятати, що ми повинні творити нашу власну історію, історію наших дітей і онуків тут, на Херсонщині, в Україні, запозичуючи краще за кордоном!».

У рамках «Днів Європи 2021» студентки факультету української й іноземної філології та журналістики, вбравшись у національний одяг, знайомили молодь ХДУ з колоритом та побутом Німеччини.

Дівчата презентували традиційну кухню країни, її культурну спадщину та видатних постатей. Також розкрили цікаві факти про Німеччину та провели інтерактивну вікторину.

Організаторами циклу заходів виступили фахівці Інформаційного центру Європейського союзу при ХДУ та Відділ міжнародних ініціатив та проєктної діяльності.

Один з яскравих прикладів співпраці та імплементації європейського досвіду є робота з вивчення педагогічної системи німецького вченого Фрідріха Фребеля. Майже 20 років педагогічний факультет співпрацює з Фребельсемінаром (Кассель, Німеччина). На факультеті відбуваються міжнародні конференції, науково-практичні семінари високого рівня, до яких долучаються українські та німецькі науковці. Про відомого німецького педагога розповіла присутнім координаторка Освітнього центру Фрідріха Фрьобеля Олена Анісімова. Вона наголосила на важливості постаті німецького педагога у світовій педагогіці та співпраці з німецькими закладами освіти.

Нагадаємо, що решта днів святкового марафону присвячені іншим країнам-членам Європейського союзу та їх культурній спадщині. Молодь долучиться до лекцій професорсько-викладацького складу освітніх закладів Республіки Польща та інтерактивних презентацій Франції, Австрії, Великої Британії, Королівства Іспанії та Болгарії.

Пресцентр ХДУ
© 2021 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів