30 тисяч одиноких херсонців отримали безкоштовні продукти

благодійництво, допомога, продукти
З початку введення карантинних заходів в Херсонській області понад 30,6 тис. одиноких, одиноко проживаючих громадян та осіб, які опинилися у складних життєвих обставинах, отримали продуктові набори від соціально відповідального бізнесу, громадських організацій, інших благодійників.

Для виявлення потреб незахищених верств населення працює інформаційна платформа «Допомога поруч», де щоденно оновлюються дані, а також «гаряча» телефонна лінія Департаменту соціального розвитку ОДА (0552) 26 16 17.

ЯК допомогти скориставшись сервісом «Допомога поруч»? Заходьте на сайт за посиланням: https://dopomoga.msp.gov.ua та натисніть зверху на розділ «ПОТРЕБИ», оберіть Вашу область і зателефонуйте за номером телефону контактній особі, повідомте, чим Ви можете допомогти людям. Якщо Ви підприємець, благодійник, волонтер або просто небайдужа людина – Ви можете допомогти громадянам за допомогою сервісу «Допомога поруч».

ЯК ОТРИМАТИ ДОПОМОГУ скориставшись сервісом «Допомога поруч»?
  1. 1. Обираєте в розділі «Контакти» Ваш регіон і бачите телефонний номер «гарячої» лінії.
  2. 2. Зателефонуйте на номер телефону «гарячої» лінії, який висвітився по Вашій області та скажіть, в чому саме у Вас є потреба.
Для отримання інформації про потреби найбільш вразливих верств населення можна звертатися за телефоном «гарячої» лінії Департаменту соціального розвитку Херсонської ОДА (0552) 26 16 17.

Фото ілюстраційне
© 2021 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів