У Херсонському держуніверситеті відбулася щорічна травнева акція

ХДУ, свято, акція
Традиційно у травневі дні спільнота Херсонського державного університету вшановує тих, хто пройшов стежками Другої світової війни, виборюючи мирне майбуття.

Вчора, 12 травня, у парковому містечку університету відбулися урочистості з нагоди Дня пам’яті та примирення, Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.

На захід, присвячений 76-й річниці Великої перемоги, завітали діти війни, ветерани праці, учасники АТО, а також викладачі, співробітники та студенти ХДУ.

Привітав присутніх ректор ХДУ Олександр Співаковський: «Сьогодні Херсонський державний університет об’єднав одночасно декілька поколінь – покоління тих, хто народився та пройшов крізь жахіття війни, у якій загинули десятки мільйонів людей. Тих, хто відбудовував країну у післявоєнні роки та створював підґрунтя для нашого майбутнього, і молоде покоління – тих, кому жити у ХХІ столітті. Ми кажемо: «Ніколи знову! Україна – вільна держава, вона дає шлях до свободи, людських цінностей, які ми завжди захищаємо».

Олександр Співаковський побажав ветеранам миру, здоров’я й довгих років життя! А молоді – пам’ятати свою історію й будувати щасливе майбутнє. «Пам'ять та повага до історії, до ветеранів важлива! Той, хто не пам’ятає минулого – не має майбутнього!», – підкреслив ректор ХДУ.

Щиру вдячність ветеранам висловили голова профспілкової організації співробітників ХДУ Ігор Головченко та голова ради ветеранів університету Віктор Сокур. Вони побажали гостям міцного здоров’я, наснаги та добробуту.

Також з нагоди свята присутнім вручили подарунки від профспілкової організації співробітників університету.

Свою вдячність ветеранам висловили й студенти Херсонського державного університету та учні Херсонського академічного ліцею ім.О.В.Мішукова при ХДУ.

Молодь підготувала проникливі драматичні й хореографічні постановки, заспівала пісні воєнних років та сучасності. Своїми виступами вони зворушили не тільки ветеранів, а й усіх гостей заходу. Адже змогли передати весь біль, незламність духу та людської гідності сотень тисяч звичайних людей, життя яких в один день безповоротно змінила війна. А студенти кафедри готельно-ресторанного та туристичного бізнесу підготували для ветеранів святковий стіл.

У ході заходу присутні вшанували тих, чиї імена назавжди викарбувані на скрижалях історії. Тих, хто відійшов у небуття, відстоюючи мир та спокій на теренах рідної батьківщини й тих, хто робить це і сьогодні.


Пресцентр ХДУ
© 2023 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архівТеатр Куліша, Херсон