Медсестрам Херсонщини присвячується

медсестри, Булюк, привітання
Своє привітання до Міжнародного Дня медичної сестри с вдячністю присвятив усім медсестрам Херсонщини депутат обласної ради, голова фракції партії «Наш край» Віталій Булюк:

- Шановні медичні сестрички! У вашій професії майже виключно жінки, медбратів тільки одиниці. Тому що стільки терпіння, милосердя та людяності, аби дати надію, допомогти та виходити, вистачає тільки у вас.

Я з дитинства пам'ятаю запах карболки і ліків - із цим запахом лікарні поверталася додому моя мама Валентина Федорівна, яка 50 років пропрацювала медичною сестрою у Скадовській поліклініці.

Утім і вдома вона залишалася медсестрою, до якої приходили сусіди за порадою та допомогою…

Адже ваша професія означає, що ви завжди на передовій боротьби за наше здоров'я - у медицині не буває легких часів, бувають найскладніші, як зараз.

Дякую за ваші чуйні серця та врятовані життя. Бережіть себе - ви потрібні суспільству, ви потрібні своїм родинам. Зі святом, наші шановні медичні сестрички!, - привітав Віталій БУЛЮК.
© 2023 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архівТеатр Куліша, Херсон