Подведены итоги конкурса "Херсонщина помнит"

Херсон, конкурс, ШГТ
Директор УВК ШГТ Артем Кияновский одиннадцатый раз провел конкурс детского творчества «Херсонщина помнит…», посвященный освобождению города Херсона от немецко-фашистских захватчиков.

Награждение победителей состоялось 5 мая в театре им. Н.Кулиша. В девяти номинациях: вокал, видеоролик, декламация, юные экскурсоводы различных возрастных групп, победу одержали 31 школьник. Победителей наградили грамотами и денежными премиями.

Не оставили без внимания педагогов-руководителей, чьи ученики одержали победу. Председатель жюри Юрий Никонов поблагодарил всех членов жюри и педагогов.

Переможці міського конкурсу «Херсонщина пам’ятає…»

1.«Відеоролик»

І місце

- Портьє Лев, Анна Вінніченко, здобувачі освіти Херсонської гімназії № 6 Херсонської міської ради, керівник – Лєвшина Альона Сергіївна.

ІІ місце

- Годованюк Михайло, здобувач освіти Херсонської багатопрофільної гімназії № 20 імені Б.Лавреньова Херсонської міської ради, керівник - Коротецький Олександр Олексійович.

ІІІ місце

- творчий колектив «Military» Антонівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 18 Херсонської міської ради, керівник - Оліфіренко Світлана Олександрівна.

2.«Юні екскурсоводи віртуальних музеїв»

І місце

- гурток «Юні екскурсоводи» (Ігнашова Маргарита, Портьє Лев, Вінніченко Анна, Кондратюк Віктор, Лопушинська Варвара, Некряч Діана, Резніченко Дем’ян, Попович Катерина, Костенко Іван) Херсонської гімназії № 6 Херсонської міської ради, керівник - Шальнова Наталія Володимирівна.

ІІ місце

- Дзугань Домінік, Шиманович Дар’я, здобувачі освіти Херсонського навчально-виховного комплексу "Дошкільний навчальний заклад - загальноосвітня школа І-ІІ ступенів" № 8 Херсонської міської ради, керівник - Печена Галина Петрівна.

- Радіонова Альбіна, Трофімюк Анастасія, Торіке Вікторія, здобувачі освіти Херсонської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 12 з поглибленим вивченням французької мови Херсонської міської ради, керівник – Бистренко.

Тетяна Володимирівна.

ІІІ місце

- Тріус Ольга, Семержій Владислава, здобувачі освіти Херсонської спеціалізованої школа І-ІІІ ступенів № 27 з поглибленим вивченням інформатики та іноземних мов Херсонської міської ради, керівник - Могила Ганна Олександрівна.

3. «Декламування»

1 – 4 класи

І місце

- Горбатенко Марія, здобувачка освіти Херсонської багатопрофільної гімназії № 20 ім.Б.Лавреньова Херсонської міської ради, керівник - Сєрікова Світлана Вікторівна.

ІІ місце

- Миронюк Олександр, здобувач освіти Херсонський навчально-виховний комплекс "Дошкільний навчальний заклад - загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів" № 15 Херсонської міської ради, керівник - Токар Ірина Михайлівна.

ІІІ місце

- Ревенюк Поліна, здобувачка освіти Херсонського навчально-виховного комплексу "Дошкільний навчальний заклад - загальноосвітня школа І-ІІ ступенів" № 8 Херсонської міської ради, керівник - Бережняк Роман Васильович.

- Любавін Денис, здобувач освіти Херсонської гімназії № 16 Херсонської міської ради, керівник - Каширнікова Аліса Володимирівна.

5 – 8 класи

І місце

- Гончаров Олександр, здобувач освіти Степанівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 17 Херсонської міської ради, керівник - Дубина Алла Вікторівна.

ІІ місце

- Євстаф’єва Марія, здобувачка освіти Херсонської багатопрофільної гімназії № 20 ім.Б.Лавреньова Херсонської міської ради, керівник - Сєрікова Світлана Вікторівна.

ІІІ місце

- Подгайний Олександр, здобувач освіти Херсонського загальноосвітнього навчально-виховного комплексу № 48 Херсонської міської ради, керівник - Чебикіна Ірина Василівна.

9 – 11 класи

І місце

- Микитас Олег, здобувач освіти Херсонської загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів № 46 Херсонської міської ради, керівник – Янік Оксана Володимирівна.

- ІІ місце

- Марцинковська Яніна, здобувачка освіти Херсонської багатопрофільної гімназії №20 ім.Б.Лавреньова Херсонської міської ради, керівник - Сєрікова Світлана Вікторівна.

- Вінніченко Анна, здобувачка освіти Херсонської гімназії № 6 Херсонської міської ради, керівник - Лєвшина Альона Сергіївна.

ІІІ місце

- Тріус Ольга, здобувачка освіти Херсонської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 27 з поглибленим вивченням інформатики та іноземних мов Херсонської міської ради, керівник – Шевченко Анжела Іванівна.

- Ворошилова Анна, Буренко Наталія, здобувачі освіти Херсонської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 44 Херсонської міської ради, керівник- Залужна Віталіна Олександрівна.

4. «Вокал» (солісти)

1 – 5 класи

І місце

- Горлова Ганна, здобувачка освіти Херсонської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 35 Херсонської міської ради, керівник – Пінка Альона Віталіївна.

ІІ місце

- Чорна Анастасія ,здобувачка освіти Херсонської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 37 ім. В. Дробота Херсонської міської ради, керівник – Баклан Вадим Анатолійович.

ІІІ місце

- Дудніченко Марія, здобувачка освіти Антонівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 18 Херсонської міської ради, керівник – Французова Ольга Павлівна.

6 – 11 класи

І місце

- Чабарай Станіслав, здобувач освіти Херсонської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 27 з поглибленим вивченням інформатики та іноземних мов Херсонської міської ради, керівник – Гузовська Ірина Олексіївна.

ІІ місце

- Дар’я Мельниченко, здобувачка освіти Сонячного навчально-виховного комплексу «Дошкільний навчальний заклад – загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів» № 43 Херсонської міської ради, керівник - Чернявська Євгенія Валеріївна.

ІІІ місце

- Сулєйманова Альяна, здобувачка освіти Херсонської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 32 Херсонської міської ради, керівник - Гілевська Вікторія Іванівна.

«Вокал» (малі форми)

1-5 класи

І місце

- вокальний ансамбль «Star Line» Херсонської гімназії № 6 Херсонської міської ради, керівник – Рябенко Софія Олександрівна.

ІІ місце

- ансамбль «Струмочок» Херсонського загальноосвітнього навчально-виховного комплексу № 11 Херсонської міської ради, керівник - Дзюмак Наталя Василівна.

ІІІ місце

- колектив учнів 4 класу Херсонської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 50 ім. Романа Набєгова Херсонської міської ради, керівник - Демедюк Олена Володимирівна.

6 – 11 класи

І місце

- Єльнікова Діана, Ніколаєва Любава, здобувачі освіти Херсонської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 30 з поглибленим вивченням предметів природничо-математичного циклу та англійської мови Херсонської міської ради, керівник - Бурлака Юлія Юріївна.

ІІ місце

- вокальний ансамбль «Ритм» Херсонської багатопрофільної гімназії № 20 ім.Б.Лавреньова Херсонської міської ради, керівник - Сєрікова Світлана Вікторівна.

ІІІ місце

- Туршатова Дар’я, Туршатова Поліна, здобувачі освіти Херсонської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 50 ім. Романа Набєгова Херсонської міської ради, керівник - Фогель Любов Олегівна.

Педагогічні працівники для преміювання за постійну результативну роботу з обдарованою молоддю з національно-патріотичного виховання та високу результативність участі дітей у міському конкурсі «Херсонщина пам’ятає…»

1. ЛЄВШИНА Альона Сергіївна, керівник переможців Херсонської гімназії № 6 Херсонської міської ради.

2. ШАЛЬНОВА Наталія Володимирівна, керівник гуртка «Юна екскурсоводи» Херсонської гімназії № 6 Херсонської міської ради.

3. РЯБЕНКО Софія Олександрівна, керівник вокального ансамблю «Star Line” Херсонської гімназії № 6 Херсонської міської ради.

4. ДУБИНА Алла Вікторівна, керівник переможця Степанівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. № 17 Херсонської міської ради.

5. СЄРІКОВА Світлана Вікторівна, керівник переможців Херсонської багатопрофільної гімназії № 20 ім. Б.Лавреньова Херсонської міської ради.

6. ГУЗОВСЬКА Ірина Олексіївна, керівник переможця Херсонської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 27 з поглибленим вивченням інформатики та іноземних мов Херсонської міської ради.

7. БУРЛАКА Юлія Юріївна, керівник переможців Херсонської спеціалізованої загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. № 30 з поглибленим вивченням предметів природничо-математичного циклу та англійської мови Херсонської міської ради.

8. ПІНКА Альона Віталіївна, керівник переможця Херсонської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 35 Херсонської міської ради.

9. ЯНІК Оксана Володимирівна, керівник переможця Херсонської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. № 46 Херсонської міської ради.

10. ФОКІНА Ірина Олексіївна, директор Херсонського навчально-виховного комплексу "Дошкільний навчальний заклад - загальноосвітня школа І-ІІ ступенів" № 8 Херсонської міської ради, координатор міського конкурсу «Херсонщина пам’ятає…».
© 2021 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів