Херсонські студенти влаштували благодійну виставу

Херсон, виставка, ХДУ
У Херсонському Академічному обласному театрі ляльок відбулася традиційна благодійна акція до Великодня. Студенти факультету культури і мистецтв підготували для дітей міста й області інтермедію «Великодній переполох» та казку «Великодні пригоди Колобка».

Уже дев’ятнадцятий рік поспіль молоді актори ХДУ влаштовують благодійну акцію до Великодніх свят. Проєкт проводиться Херсонським державним університетом спільно з Херсонським Академічним обласним театром ляльок та Українською православною церквою.

Привітав малечу та учасників вистави ректор ХДУ Олександр Співаковський: «Такі волонтерські вистави й акції є важливою частиною роботи нашого освітнього закладу. З одного боку, малеча долучається до мистецтва та отримує задоволення, а студенти, у свою чергу, мають чудову нагоду відточити свої акторські здібності на театральній сцені».

Головна режисерка постановки, завідувачка кафедри культурології Лідія Лимаренко розповіла, що вистава – це плідна робота студентів – вони особисто добирають музику, ставлять хореографічні постановки та допомагають у створенні костюмів: «Для того, щоб спектакль був якісним, над ним треба багато працювати. Звичай, важко починати, однак з кожним разом у нас це виходить набагато краще та швидше».

Молоді актори факультету культури і мистецтв подарували малечі чотири благодійні вистави – для дітей воїнів АТО, дітей-інвалідів, дітей-сиріт. А також для дітей викладачів й студентів ХДУ і для маленьких мешканців міста та області.

Над спектаклем працювала режисерсько-постановча група у складі: заслуженої працівниці культури України, професорки Лідії Лимаренко, народного артиста України, доцента Бориса Чуприни, заслуженого діяча мистецтв України Олексія Пономарьова, хореографа Єлизавети Єніної та костюмерки Світлани Лєпьошкіної.

Пресцентр ХДУ
© 2021 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів