Новому голові Скадовської РДА побажали бути корисним для громади

Скадовськ, РДА, Булюк
На цьому наголосив уродженець Скадовського району й депутат Херсонської обласної ради, обраний від цієї громади, Віталій Булюк, який сьогодні, 6 травня був на представленні представникам громади новопризначеного голову райдержадміністрації Михайла Павліша.

Віталій Булюк побажав новому голові райдержадміністрації вибудувати в районі рівні й продуктивні робочі стосунки, аби всі разом плідно працювали на розвиток Скадовського краю:

- В першу чергу йому важливо знайти порозуміння з дев’ятьма головами місцевих ОТГ та депутатським корпусом облради, де дев’ять депутатів, обрані саме з Скадовського району.

Хай його діяльність на цій посаді буде корисна для Скадовської громади, і в його особі вона отримає не тільки керівника, а й друга, якому не байдужі турботи та сподівання людей, які проживають на цій території, - побажав Віталій БУЛЮК.

ДОВІДКА Павліш Михайло Васильович народився 19 серпня 1978 року у с. Вільне Нижньосірогозького району Херсонської області. Закінчив Одеську національну юридичну академію, спеціальність «Правознавство».

Трудову діяльність розпочав у 2001 році з посади головного спеціаліста юридичного відділу апарату Херсонської обласної державної адміністрації. З 2003 р. по 2020 р. проходив військову службу за контрактом, має військове звання – майор.
© 2021 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів