Туристiчнi дива Херсонщини покажуть на центральному телеканалi

Дмитро Комаров,Херсон,проєкт
9 травня на телеканалі «1+1» стартує прем’єра спецпроєкту «Мандруй Україною з Дмитром Комаровим». Нещодавно був опублікований новий анонс, до якого потрапили й кадри експедиції, присвячені Херсонській області.

«Спеціально для вас ми зробили яскраву нарізку красивих міст України. Неймовірні куточки, фантастична природа й неземна краса. І це — лише мала частина того, що ми зняли. Найкраще — попереду!» — заінтригував телеглядачів ведучий.

Нагадаємо, спецпроєкт «Мандруй Україною», присвячений 30-ій річниці Незалежності. Затятий мандрівник вирушив у експедицію рідною країною, щоб максимально розкрити та продемонструвати глядачам її туристичний потенціал.

Дмитро Комаров відправився досліджувати незвичайні куточки України, щоб відвідати найдивовижніші місця, спробувати найекстремальніші пригоди та знайти найкращі локації для відпочинку. Окрім добре відомих місцин мандрівник покаже українцям куточки рідної землі, про які мало знають навіть найдосвідченіші туристи. Під приціл знімальної групи Дмитра Комарова потрапили й локації Херсонської області – Олешківська пустеля, Острів Джарилгач та рожеві озера.


© 2023 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архівТеатр Куліша, Херсон