На Херсонщині поліцейські проводять профілактичні заняття з школярами

поліція, школярі, профілактика
Під час формату дистанційного навчання ювенальні інспектори поліції Херсонщини проводять онлайн-заняття для учнів 5-10 класів на тему «Права та обов’язки дитини», а також розповідають про домашнє насильство, булінг та кібербулінг у шкільному середовищі.

Так, сьогодні ювенальні поліцейські спільно з методистом Бериславської публічної бібліотеки за допомогою платформи «ZOOM» провели онлайн-бесіду з учнями Бериславського закладу повної загальної середньої освіти №1 та №3.

Поліцейські розповіли дітям про їх права та обов’язки, а також звернули увагу на такі негативні явища, як булінг та домашнє насильство. Особливу увагу правоохоронці звернули на те, до кого потрібно звертатися дитині, якщо вона стала жертвою насильства чи булінгу.

Крім того, поліцейські нагадали учням, що за скоєння булінгу неповнолітній правопорушник підлягає постановці на облік у орган поліції.

«Наша мета – допомагати дітям. Попри те, що діє карантин, ми проводимо онлайн-заняття серед учнівської молоді, щоб всі діти мали здорові, безпечні та доброзичливі стосунки, засновані на взаємній повазі один до одного», - зазначає начальник відділу ювенальної превенції обласного главку поліції Віталій САЙФУТДІНОВ.

Відділ комунікації поліції Херсонської області
© 2023 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архівТеатр Куліша, Херсон